Bodymax-energia jest na wyciągnięcie ręki

Znacie to uczucie, gdy rano budzicie równie zmęczeni, jak wtedy gdy kładliście się spac? Brak energii w ciągu dnia, uczucie zmęczenia. Stres, praca od rana do wieczora, ogarnięcie milina spraw w pracy i w domu odbijają się na naszym samopoczuciu.
 
W moim przypadku szczególny spadek formy doskwierał mi kiedy kończyło się lato. Ratowałam się wtedy różnymi suplementami z lepszym, lub gorszym skutkiem. Aż przyszedł mi z pomocą Streetcom, z kampanią Bodymax. Do mojego domu trafiły opakowania tego preparatu dla mnie i przyjaciół. Ne wahałam się ani chwili z testowaniem tego produktu, chociaż ku mojemu rozczarowaniu do połknięcia czekała na mnie duża tabletka... 

I tym też sposobem, z dnia na dzień, czułam że znowu nabieram coraz więcej energii. Niestety, nadmiar obowiązków sprawia że chodzę spac grubo po północy, a pobódkę mam wczesnym świtem. I wiecie co? Pomimo, małej ilości snu nie czuję się senna i zmęczona w ciągu dnia. To dla mnie ogromna zaleta, tym bardziej że w domu mam do ogarnięcia dwa małe szkraby i nie ma zmiłuj- dobra koncentracja i niewyczerpalne pokłady energii są wręcz wymagane. Spytacie co takiego magicznego ma preparat Bodymax, że działa tak skutecznie? Odpowiadam- łączy w sobie siłę wyciągu z żeń-szenia, właściwości magnezu oraz witamin B6 i B12. Nie bez powodu,żeń-szeń zwany jest „korzeniem życia”. Jak się okazuje, zmniejsza on zmęczenie i z każdym dniem naturalnie przywraca energię, wspomaga sprawnośc fizyczną i koncentrację oraz naturalne siły obronne organizmu. Magnez i witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia, do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
To preparat idealny dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia, są narażone na stres, odczuwają zmęczenie fizyczne i psychiczne. Jedyna uwaga, że nie mogą go stosowac kobiety, które karmią piersią, ponieważ żeń-szeń przenika do mleka matki. 

Komentarze

 1. Super, że ten Bodymax sprawdził się u Ciebie. Jestem go mega ciekawa. Osobiście testowałam Bodymax Plus i nie sprawdził się u mnie tak super, jak tego oczekiwałam. Zresztą moja recenzja tutaj http://zycnieumieracania.blogspot.com/2017/09/bodymax-plus-testy-od-streetcom.html zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja teraz chętnie przetestuję Bodymax Plus. Szkoda, że Tobie nie służył. Ja do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń, ani skutków ubocznych. Przeszkadzają mi jedynie duże tabletki.

   Usuń
 2. Bardzo ciekawie napisane. Jestem pod wielkim wrażaniem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz