Już tylko godziny dzielą nas od 14 lutego! Choć o bliskich warto dbać każdego dnia, Walentynki to ten jeden wyjątkowy moment w roku, kiedy możemy oficjalnie i bez żadnych wyrzutów sumienia celebrować miłość w najbardziej romantycznym wydaniu. Skąd wzięła się ta tradycja?
Większość z nas kojarzy ten dzień z czerwonymi serduszkami, ale historia św. Walentego jest znacznie głębsza. Legenda mówi, że był on biskupem, który potajemnie udzielał ślubów zakochanym parom, mimo zakazu cesarza. Dziś, stulecia później, Walentynki stały się globalnym świętem czułości, listów miłosnych i – co tu dużo mówić – małych przyjemności.
Jutro warto zwolnić tempo. Jeśli planujecie zostać w domu, postawcie na uroczystą kolację. Nie musi to być pięciodaniowe menu prosto z restauracji – liczy się klimat, światło świec i czas spędzony tylko we dwoje.
Pamiętajcie jednak, że żadna romantyczna kolacja nie jest kompletna bez... pysznego deserku. To on stawia "kropkę nad i" każdego udanego wieczoru.
Słodki akcent: Praliny Vobro EGO Plum Passion 🍬
Jeśli szukacie sposobu, aby naprawdę osłodzić sobie te chwile, mam dla Was absolutny hit. Mowa o pralinkach EGO od Vobro, a konkretnie o nowym, uwodzicielskim smaku Plum Passion.
Dlaczego warto po nie sięgnąć?
- Wyjątkowe wnętrze: To aksamitne, kremowe nadzienie o smaku śliwek, które idealnie komponuje się ze słodyczą.
- Czekoladowa otoczka: Wysokiej jakości czekolada, która delikatnie rozpływa się w ustach.
- Elegancja: Wyglądają i smakują luksusowo – są stworzone do tego, by się nimi dzielić.
Muszę przyznać, że to połączenie jest po prostu pyszne! Śliwka nadaje pralinom głębi i sprawia, że nie są one nudne. To małe dzieła sztuki cukierniczej, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojej drugiej połówki (lub po prostu sprawią frajdę Tobie!).
A Wy jakie macie plany na jutro? Stawiacie na klasyczne wyjście do kina, czy domowe zacisze z pudełkiem pysznych czekoladek? Dajcie znać w komentarzach!
Współpraca reklamowa




Beautiful photos, perfect for Valentines Day.
OdpowiedzUsuńHappy Valentines Day to you 💗 💓 💛
All the best for you :)
UsuńSame opakowanie zachęca by po nie sięgnąć. Bardzo smaczne. Uwielbiam śliwkowe nadzienie. Życzę Ci szczęśliwych walentynek. Ja jutro jestem w Szczawnicy na śpiewaniu. W sumie już od dzisiaj.
OdpowiedzUsuńWszystkiego najlepszego dla Was :)
UsuńAmo el chocolate. Te mando un beso.
OdpowiedzUsuńThanks for coming :)
UsuńChętnie wypróbuję! Ja też bardzo lubię słodkości Vobro :)
OdpowiedzUsuńSą naprawdę pyszne :)
UsuńWyglądają bardzo apetycznie :)
OdpowiedzUsuńI tak też smakują :)
UsuńJa muszę ograniczać cukier, ale i tak chudnę. Popołudniem jadę do Siostry - Szwagier kończy 53 lata, a Chrześniak mój 9 lat - będzie torcik. Pozdrawiam .
OdpowiedzUsuńPrzyjemności :)
UsuńStanowczo zacisze domowe z czekoladkami!
OdpowiedzUsuńDokładnie :)
UsuńJa jakoś nie obchodzę specjalnie Walentynek, ale zjeść coś dobrego to zawsze lubię.
OdpowiedzUsuńKażda okazja do słodkości dobra :)
UsuńNie znam tych palinek, ale jeśli ze śliwkami, to niestety nie dla mnie... Chociaż lubię same te owoce, to w czekoladzie już nie :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie i życzę udanych Walentynek!
Ja również pozdrawiam serdecznie :)
UsuńZ chęcią bym je zjadła 😍
OdpowiedzUsuńSmakują wybornie :)
UsuńBeautiful photographs and presentation. This drink fascinates me...and the sweets looks so yummy.
OdpowiedzUsuńThanks for coming :)
UsuńAż ślinka leci na sam widok :)
OdpowiedzUsuńTak, smakują wyjątkowo :)
UsuńPraliny bywają przepyszne :) Do tego bardzo lubię śliwki :)
OdpowiedzUsuńTo tak jak ja :)
UsuńI love this post. It’s so beautiful. I love chocolate too.
OdpowiedzUsuńrsrue.blogspot.com
Thanks for visiting my blog :)
UsuńWalentynki spędziłam na spotkaniu ze znajomymi. Mąż mnie zawiózł i zajął się w tym czasie naszym synem. Hihi, niestandardowo, ale jak wspaniale było!
OdpowiedzUsuńWażne, że mile spędzony czas :)
Usuńpyszności :D
OdpowiedzUsuńZdecydowanie tak :)
Usuń