Kiedy za oknem szybko zapada zmrok, a temperatura spada poniżej zera, wcale nie narzekam! Długie zimowe wieczory mają w sobie coś magicznego – to w końcu czas, kiedy bez wyrzutów sumienia mogę zaszyć się w łazience i poświęcić więcej uwagi pielęgnacji. Moim tegorocznym sprzymierzeńcem w dbaniu o siebie stał się kalendarz adwentowy od Pure Beauty. Dzięki niemu w moje ręce trafiły prawdziwe kosmetyczne perełki, które zamieniły moją łazienkę w profesjonalne SPA. Dziś chcę Wam opowiedzieć o duecie marki Arganove, który całkowicie odmienił mój rytuał kąpielowy.
Rękawica Kessa – sekret gładkiej skóry
W jednym z okienek znalazłam coś, co wygląda niepozornie, a działa cuda – rękawicę Kessa od Arganove. Jeśli jeszcze jej nie znacie, koniecznie musicie to nadrobić! Jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji i wykonana z mocnej, ziarnistej tkaniny, która genialnie radzi sobie ze złuszczaniem martwego naskórka.
Dlaczego warto ją mieć?
- Głębokie oczyszczenie: Usuwa wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę nieskazitelnie czystą.
- Walka z cellulitem: Regularny masaż wykonany tą rękawicą to doskonały sposób na wygładzenie ciała i poprawę jego elastyczności.
- Zdrowy blask: Masaż poprawia ukrwienie, dzięki czemu skóra odzyskuje zdrowy koloryt.
- Naturalny wybór: To w 100% naturalny sposób na pielęgnację, bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry.
Rękawica Kessa to element tradycyjnego rytuału Hammam. Pozwala utrzymać ciało w doskonałej kondycji, wspomaga usuwanie toksyn i sprawia, że skóra jest nie tylko ujędrniona, ale i dogłębnie odżywiona. To prawdziwy sekret piękna, który teraz zagościł w mojej łazience!
Klasyka w najlepszym wydaniu: Olive Soap Classic Ritual
Do kompletu w moim zestawie z kalendarza znalazło się naturalne mydło Olive Soap Classic Ritual (Arganove). To klasyka gatunku, która idealnie współgra z rękawicą. Mydło oparte na oliwie z oliwek jest niezwykle delikatne, a jednocześnie skuteczne. Pozostawia skórę miękką i przygotowaną na dalsze kroki pielęgnacyjne. Tradycyjne czarne mydło zostało stworzone metodą zmydlania na zimno oliwy z oliwek i zmiażdżonych oliwek. Wykorzystywane w marokańskich łaźniach do oczyszczania całego ciała oraz zabiegu Hammam. Mydło działa jak delikatny peeling enzymatyczny, pomaga usunąć martwy naskórek oraz wspiera detoksykację redukuje wydzielanie sebum zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu skóry. Wzmacnia naturalną barierę ochroną skóry oraz przywraca jej równowagę, oczyszcza i odświeża. Skóra po jego użyciu staje się przyjemnie gładka miękka i odżywiona.
Zima to idealny moment, by zwolnić i podarować swojej skórze to, co najlepsze. Dzięki Pure Beauty odkryłam produkty, po które sama pewnie nie sięgnęłabym tak szybko, a teraz nie wyobrażam sobie bez nich mojej wieczornej rutyny.
A Wy? Macie swoje ulubione sposoby na domowe SPA w mroźne dni?
Współpraca reklamowa






Myślę właśnie o zakupie takiej rękawicy.
OdpowiedzUsuńTo na pewno dobry wybór :)
UsuńZaciekawiło mnie to mydło. Lubię takie naturalne produkty :)
OdpowiedzUsuńJa również :) Warto wybierać naturalne produkty!
UsuńGracias por la recomendación.
OdpowiedzUsuńThanks for coming :)
UsuńWierzę Ci na słowo, że to perełki
OdpowiedzUsuńTak, są naprawdę fantastyczne :)
UsuńU mnie zaraz wpadnie na testy 😀
OdpowiedzUsuńSuper :) Na pewno będziesz zadowolona :)
UsuńOlive oil is great for so many things. Such a lovely post. Great to see your finds!
OdpowiedzUsuńThanks :)
UsuńOh, you have me wanting to try this. Looks great for the winter months and more.
OdpowiedzUsuńYes, it's really great :)
UsuńWłaśnie takiej rękawicy szukam :)
OdpowiedzUsuńCieszę się, że mogłam pomóc :)
UsuńTo takie miłe rekomendacje
OdpowiedzUsuńDziękuję za odwiedziny :)
UsuńRzeczywiście fajny duet na wieczorne zimowe SPA. U mnie się akurat niewiele zmieniło- treningi, peelingi i masaże twarzy:)
OdpowiedzUsuńBez żadnych wyrzutów sumienia;)
Każdy sposób na wieczorny relaks dobry :)
UsuńBardzo lubię tę markę. Muszę koniecznie wypróbować to mydełko :)
OdpowiedzUsuńNa pewno będziesz zadowolona :)
Usuńbardzo lubię produkty tej marki :D
OdpowiedzUsuńMam podobnie :)
UsuńZestaw idealny dla każdego.
OdpowiedzUsuńJa też tak myślę :)
UsuńMnie też przydałby się taki zestaw :)
OdpowiedzUsuńNa pewno :)
UsuńTeż lubię ten zimowy czas, który w jakiś sposób bardziej sprzyja pielęgnacji skóry. A zestaw bardzo fajny 😊
OdpowiedzUsuńBardzo się z nim polubiłam ;)
Usuń