Nick Jr. Magazyn- kolejny pomysł na przeganianie nudy :)

Nareszcie doczekaliśmy się pięknej pogody! Warto łapać te pierwsze ciepłe promienie słońca, gdzie tylko się da. Wiadomo, nasze możliwości spacerowe są teraz ograniczone. Nie każdy też ma to szczęście i posiada ogród. Zawsze można jednak chwytać witaminę D choćby na balkonie:) Jest niestety dalece prawdopodobne, że dzieci w domach będą musiały zostać znacznie dłużej,niż przypuszczaliśmy. Jakoś trzeba tą nudę zabijać ;) Jak? Może z magazynem Nick Jr. wydawnictwa Media Service Zawada? W tym numerze dodatkiem są zabawkowe walkie-talkie, książeczka i kalejdoskop.

Jedna gazetka, a tyle atrakcji! Swoją drogą to samej spodobał mi się kalejdoskop, bo przypomniało mi się dzieciństwo. Uwielbiałam wpatrywać się w zmieniające się wzory kalejdoskopu!W środku magazynu na dzieci czekają bardzo fajne zadania z bohaterami ulubionych bajek. Dzieciaczki rysują szlaczki po śladzie, pokonują labirynty, szukają prawdziwych cieni, kolorują, liczą.Ćwiczenia te są bardzo ważne, ponieważ rozwijają w ten sposób spostrzegawczość, zdolności manualne i koordynację wzrokową. Dla każdego młodego ucznia są to kluczowe umiejętności. W magazynie znajdziecie także komiks Shimmer i Shine. W magazynie jak zwykle nie zabrakło także konkursu z atrakcyjnymi nagrodami.Książeczki i gazetki dla dzieci kupujemy bez wychodzenia z domu na stronie: https://ksiazeczkibajeczki.pl/ Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Ostatnio moje dziewczyny są wręcz od nich uzależnione :)

   Usuń
 2. Świetny umilacz czasu dla najmłodszych 🙂
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, gazetka i gadżety to zawsze spor radocha :)

   Usuń
 3. idealny umilacz czasu dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kalejdoskop fajny też kiedyś taki mieliśmy z bratem, oczywiście dwa takie same :D mimo, że 2lata starszy brat jest ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, ja też wciąż swój pamiętam. Fajne, że w dobie wypasionych, elektronicznych gadżetów dzieci wciąż doceniają proste zabawki.

   Usuń
 5. Świetna gazetka:)!!! Moim dziewczynkom z pewnością się spodoba :)!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, fajne jest to że gazetka spodoba się i dziewczynom i chłopakom :)

   Usuń
 6. Takie rekwizyty wydają się w sam raz do przegnania nudy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kalejdoskop rzeczywiście fajniutki, acz te walkie talkie też sympatyczne. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz