Scooby doo- Przegoni nudę!

Siedzenie w domu może dłużyc się dzieciom niemiłosiernie. Co prawda, uczniowie mają już mniej czasu wolnego przez zdalne lekcje, jednak oni także potrzebują pomysłów na zabicie nudy po szkolnych obowiązkach. Jak zwykle powtarzam: gry, książki i magazyny dla dzieci mogą nam rodzicom ułatwić to zadanie. Dziś przychodzę do Was z kolejną propozycją- tym razem nowym numerem Scooby Doo wydawnictwa Media Service Zawada.Komiksy o Scooby Doo sama z chęcią czytam z moimi dziewczynami. To chyba przez sentyment do tej bajki z dzieciństwa ;) W tym numerze ekipie przyjdzie się zmierzyć z kudłatym potworem. Spokojnie, jak zawsze wszystko dobrze się skończy! W środku magazynu znajdziecie też Detektywistyczny test Kudłatego, test Velmy na spostrzegawczość, kolorowankę, a także labirynt. Dzieci nauczą się też rysować... straszną czaszkę. Nie zapomnijcie też wziąć udziału w konkursie. Czekają bardzo fajne nagrody, więc warto szczęściu nie co pomóc ;)W tym numerze do gazetki dołączone są 2 super prezenty: scoobastyczna skoczna piłeczka i niespodzianka (u nas była to fioletowa kleista łapa;)) Najwięcej radochy dostarczyła właśnie ta piłka, ponieważ musieliśmy ją sami zrobić! W zestawie są specjalne dwukolorowe granulki i plastikowa foremka. Do złożonej foremki wsypujemy granulki, następnie umieszczamy ją w małym naczynku i wlewamy tyle wody, żeby zanurzyć wszystkie granulki. Foremkę trzymamy pod wodą przez 30 s, następnie wyjmujemy foremkę z wody i odkładamy ją na 5 minut. Po tym czasie otwieramy foremkę i wyjmujemy z niej piłeczkę. Jeszcze chwila cierpliwości, a dokładnie 5 min czekania i można bawić się piłeczką. Woda podtrzymuje skoczność piłeczki. Kiedy wysycha trzeba ją zwilżyć, aby zachować jej skoczność. Fajna? Super fajna- usłyszałam od dzieci :)Pamiętajcie, że magazyny i książeczki wydawnictwa Media Service Zawada możecie kupić z domu na stronie https://ksiazeczkibajeczki.pl/.


Komentarze

 1. Scobby Doo çok severim. Halen daha oturup izleyebilirim:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubiłam Scoobyego w dzieciństwie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Za dzieciaka często oglądałam Scooby'ego - była to jedna z moich ulubionych kreskówek. A co do piłeczki z magazynu, gdyby mój kot ją zobaczył, to od razu chciałby się nią bawić. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty wiesz, że nasz kot też uwielbia tę piłeczkę ;) Tyle, że trzeba uważac żeby nie załatwił jej pazurami ;)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. To tak jak my.W tej bajce fajne jest to, że nie jest dedykowana do konkretnej płci- lubią ją dzięki temu i chłopcy i dziewczynki :)

   Usuń
 5. Uwielbiałam Scoooby'ego jako dziecko <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Ja niby z niego wyrosłam, a teraz sama oglądam z przyjemnością z dziecmi :)

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz