Psi Patrol- bawi i uczy

Magazyny dla dzieci są niezastąpione, gdy maluch musi zostac w łóżku, a na naszych barkach spoczywa wymyślenie dla niego jakiegoś ciekawego zajęcia. U nas w domu niestety szaleje ospa i siłą rzeczy jesteśmy skazani na siedzenie w domu.Gazetki dla dzieci sprawdzają się w każdym wieku- zarówno dla przedszkolaka, jak i starszaka, tyle że wiadomo, nie będą to te same tytuły. Młodsza córeczka jest wielką fanką Psiego Patrolu. Jest to na tyle uniwersalna bajka, że lubią ją zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Przygody sześciorga szczeniaków skutecznie przyciągają uwagę maluchów. Nic dziwnego, że taką popularnością cieszą się wszelkie gadżety z wizerunkiem tych uroczych i bohaterskich piesków. Teraz tą sympatię możemy odpowiednio wykorzystac do celów edukacyjnych :)

Media Service Zawada wydaje świetną kolekcję "Gotowi do nauki", która idealnie przygotowuje dziecko do wczesnoszkolnej edukacji. Maluchy uczą się alfabetu, liczenia, kolorów, kształtów i poznają przyrodę. Nauka pisania literek i cyferek z ulubionymi bohaterami jest dla malucha wyjątkowo przyjemna i mobilizująca. W książeczce znaleźc można różnego rodzaju zadania, które usprawniają rączkę dziecka, poprawiają koncentrację i koordynację wzrokową, np. rysowanie po śladzie, znajdowanie cieni, kolorowanie według wzoru, czy znajdowanie par. 

W książeczce na dzieci czeka także zawsze nowe opowiadanie z przygodami Psiego Patrolu. Bardzo fajnym dodatkiem są także karty. W sumie do zebrania jest 256 kart. Wśród nich są karty edukacyjne, karty do układanki, karty do gry w Piotrusia, karty do gry memo, karty do gdy znajdź parę, karty do gry w domino i karty niespodzianki. Nowy numer kolekcji Gotowi do nauki pojawia się co 2 tygodnie. Cena: 9,99 zł. Fan Psiego Patrolu zachwyci się także książeczką Wydawnictwa Media Service Zawada "Buduję Zatokę Przygód". Znajdziecie w nim bardzo fajne łamigłówki, labirynty i zagadki. Największą atrakcją jest jednak plansza i postaci, dzięki którym można stworzyc Zatokę Przygód.

 Do jej budowy nie potrzebujecie nożyczek, ani kleju, więc będzie to świetna misja dla każdego przedszkolaka. Przy drobnej pomocy rodzica maluch zbuduje Zatokę Przygód z jego ulubionymi bohaterami, którą będzie mógł się bawic, a potem ustawic ją sobie na półce. Na koniec czeka na Was książeczka, która musicie samodzielnie złożyc. Miła zabawa na zimowy wieczór gwarantowana. Książeczka jest dostępna w cenie 14,99 zł. 
Książeczek szukajcie w salonikach prasowych i na https://ksiazeczkibajeczki.pl/


Komentarze

 1. Fajny pomysł na urozmaicenie czasu dziecka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nad takim magazynem mój kuzyn na pewno spędziłby sporo czasu :)
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super są takie magazyny, szczegolnie jak dziecko lubi dane postacie z bajki :)
  Ja jak byłam dzieckiem to dziadek zawsze kupował mi magazyny Barbie, miałam ich sporą kolekcję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj Mój braciszek uwielbia Psi Patrol. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gazetki dla dzieci sa super.Zawsze gdy idziemy do kiosku znajdujemy cos fajnego :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz