piątek, 13 grudnia 2019

Odwiedź ojczyznę św. Mikołaja z Super Wings

Czujecie już świąteczny klimat? Pogoda za oknem, co prawda, odbiega od naszych zimowych wyobrażeń, ale nawet to nie jest w stanie zniszczyc bożonarodzeniowego klimatu. To świetny moment, żeby odwiedzic ojczyznę świętego Mikołaja. W najnowszym numerze Super Wings Wydawnictwa Media Service Zawada dzieci poznają Finlandię i przekonają się, że są jeszcze miejsca na ziemie, gdzie święta są zawsze białe.

Uwielbiamy Super Wings i ten magazyn właśnie za to, że dzięki nim najmłodsi łatwo i szybko uczą się geografii. Każdy odcinek tego serialu i każdy numer magazynu Super Wings to ogromne źródło wiedzy o różnych krajach, ba! dziecko poznaje nawet podstawowe zwroty w różnych językach. W najnowszym numerze znajdziecie jak zawsze komiks. Czcionka jest duża, więc jeżeli Wasza pociecha dopiero szkoli technikę czytania koniecznie zachęccie je do samodzielnej lektury :) Z ulubionym bohaterem czytanie może okazac się dla dziecka wyjątkowo atrakcyjne.

W magazynie czeka na Was także superquiz i różnego typu zadania. Bardzo ciekawa jest zabawa z mapą Finladii. Zadaniem dziecka jest wyciąc elementy krajoobrazu oraz nazwę państwa i przykleic je na mapę. Z pewnością dzięki temu zadaniu w główce dziecka geograficzne informacje o tym kraju zostaną na dłużej. Dżetek i Stig nauczą najmłodszych też piec imbirowe ciasteczka w świątecznych kształtach. Wygladają pięknie i smakują wybornie :) Na koniec zachęccie pociechę do udziału w konkursie. Zresztą, chyba nie trzeba specjalnie do tego zachęcac, bo na widok nagród każdemu dziecku zaświecą się oczy. Na zwycięzców czeka m.in. interaktywny Buzz Astral,  radiowóz Psiego Patrolu, zestaw do samodzielnego montażu i pościel bawełniana Pidżamersi.

Jak zwykle, do magazynu dołączone są bardzo fajne dodatki- odlotowa wyrzutnia SUPERWINGS z labiryntem i niespodzianka. To co kochani? Leccie do kiosku :)
Super Wings szukajcie w salonikach prasowych i na https://ksiazeczkibajeczki.pl/


5 komentarzy:

 1. Całkiem ciekawy magazyn dla dzieci:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna i ciekawa opcja dla dzieci 😀
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie gazetki są świetne dla dzieciaczków :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mojemu bratu mógłby się spodobać :)
  Obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń

PROPSS- napoje, które oczyszczają z toksyn i ... relaksują

  Narzekaliśmy na chłodny lipiec, a teraz wreszcie mamy upały :) Może i bywają męczące, ale z drugiej strony warto się nimi cieszyć i wygrza...