Blaze i Megamaszyny zabiorą Was do dżungli :)

Jak tam kochani przed Sylwestrem? Wyspani? Gotowi do długiej zabawy? Nie we wszystkie przygotowania możemy zaangażowac dzieci, dlatego warto im podsunąc pomysł na jakąś fajną zabawę, czy po prostu zaproponowac ciekawą lekturę. Dziś przychodzę do Was z książeczką Blaze i Megamaszyny "Przygoda w dżungli" Wydawnictwa Media Service Zawada. Tak się składa, że u nas młodsza córeczka bardzo lubi samochody, ku wielkiej uciesze taty ;) Lubi się nimi bawic i organizawac wyścigi. Jest to już 13 książeczka z serii, inspirowanej przygodami Blaze'a i jego 8-letniego technika i kierowcy A.J., którą możecie śledzic na Pulsie 2. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców.


Książeczka jest bardzo ładnie wydane, na dobrej jakości papierze kredowym, dzięki czemu jeszcze przyjemniej się ją przegląda. Jest cieńka, nie zajmuje dużo miejsca, więc fani Blaze i Megamaszyny mogą zabrac ze sobą książeczkę do samochodu, czy do plecaczka na wieczór u dziadków :) Litery są duże i czytelne, więc jest to także dobra propozycja, które dopiero szkolą się w technice czytania. Cena bardzo atrakcyjna- 6,99 zł. Do kupienia w kioskach i na https://ksiazeczkibajeczki.pl/
Kochani, życzę Wam, aby ten Nowy Rok przyniósł Wam same piękne chwile, nieskończenie wiele powodów do uśmiechu, dużo zdrowia i spełnienia marzeń. Każdy z Was wie przecież najlepiej o co prosi gwiazdkę z nieba :)


Komentarze

  1. Takie książeczki królują w naszej dziecięcej biblioteczce. Są super.

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy chłopiec na pewno jest zadowolony mając taką książeczkę :D Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz