Magazyn WINX Club- szczypta magii na jesienne wieczory :)

Czy są tu mamy małych fanek WINX Club? U nas w domu czarodziejki mają się dobrze :)  Włoski serial o tym tytule zdobył sławę na całym świecie. Cała seria skierowana jest głównie do dzieci w wieku 5 do 14 lat, jednak cieszy się także dużą popularnością wśród starszej młodzieży. Zresztą, przyznam Wam szczerze że sama lubię śledzic przygody tych czarodziejek. No cóż, chyba faktycznie każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. Razem z córeczkami oglądamy serial WINX, ale także wyczekujemy magazynu WINX Wydawnictwa Media Service Zawada.

Gazetka już w kiosku aż prosi się o kupienie :) Do każdego numeru magazynu dodawane są atrakcyjne dodatki dla małych czarodziejek. W najnowszym numerze są to aż 2 prezenty: modny zestaw czarodziejek + niespodzianka.


Starszej córce oczy aż się zalśniły, kiedy wręczyłam jej nową gazetkę WINX Club. W środku magazynu na fanki WINX czeka bardzo fajny komiks "Niezwykły talent" o przygodach ich ulubionych bohaterek. Dodam, że komiks liczy aż 24 strony! Podpowiem Wam, że jeżeli chcecie zachęcic swoją pociechę do czytania, to komiksy są świetną opcją. Czyta się je łatwiej niż książkę, dzięki czemu dzieci chętniej po nie sięgają. Można na nich cwiczyc czytanie i dodajmy, że lektura wydaje się mniej żmudna. Później łatwiej dziecko będzie radziło sobie z czytaniem długich wersów w książce.

Poza komiksem w gazetce znajdziecie magiczny test, lekcje stylu z propozycjami stylizacji na jesienną pluchę, zagadki i konkurs ze wspaniałymi nagrodami. Obowiązkowa lektura każdej fanki WINX :)
Dodatki jak zwykle przypadły do gustu moim córeczkom. Jeden z upominków to zestaw do samodzielnego zdobienia bransoletek. W opakowaniu mamy 2 bransoletki: różową i niebieską+ dużą ilośc naklejek i pięknie połyskujących cekinków. Córka ozdobiła jedną bransoletkę dla siebie, a drugą dla siostry, ale można ją też podarowac najbliższej przyjaciółce jako symbol przyjaźni :) Drugi prezent to z kolei modna zawieszka z wizerunkiem WINX. Swietna ozdoba szkolnego plecaka, czy torebki :)
My nową gazetkę mamy już przeczytaną od deski do deski i już nie możemy się doczekac kolejnego numeru (w kioskach od 31 grudnia), w którym prezentem jest brokat z pędzelkiem i tatuaż. Na pewno sprawdzi się na Sylwestra i w karnawale :)

Dodam tylko, że cena magazynu WINX Club wynosi 9,99 zł. Nowy numer w kioskach, salonikach prasowych i na https://ksiazeczkibajeczki.pl/


Komentarze

Prześlij komentarz