Magazyn Scooby-Doo strach się bac ;)

Dzięki dzieciom częściej wracam pamięcią do dzieciństwa. Jedną z moich ulubionych bajek był Scooby Doo. Lubiłam oglądac jego mrożące krew w żyłach historie i rozwiązywac wraz z nim kolejne przestępcze zagadki. Sympatię do Scooby Doo moje córki otrzymały w genach :) Teraz razem oglądamy tą kultową kreskówkę i... czytamy każdy numer magazynu Scooby-Doo Wydawnictwa Media Service Zawada.


 Czy wiecie, że w tym roku Scooby Doo skończył 50 lat? Na szczęście nie wybiera się na emeryturę i jako wiecznie młody bawi kolejne pokolenia. Jeżeli tak jak my, lubicie przygody Scooby Doo, Kudłatego, Daphne, Velmy i Freda to z pewnością nie przejdziecie obojętnie obok nowego numeru Scooby-Doo. Jak zwykle czeka na Was komiks z dreszczykiem :)


 My lubimy także czytac Blog tajemniczej spółki- czyli przewodnik po miejscach nawiedzonych. Informacje zainteresują nie tylko dzieci, ale i dorosłych :) Okazuje się, że nawiedzonych miejsc jest znacznie więcej, niż mogłoby nam się wydawac. Dreszcze na plecach gwarantowane ;) W magazynie czeka na Was także m.in. detektywistyczny test Kudłatego, a także różne zagadki, które cwiczą koncentrację i spostrzegawczośc. A na koniec możecie zrobic potworne zakładki, które przydadzą się każdemu młodemu czytelnikowi :) Nie zapomnijcie też wziąc udział w konkursie, bo do wygrania są naprawdę wspaniałe nagrody.


W tym numerze dodatkiem były klocki blocki i niespodzianka. Nam trafiła się tablica do tajnych zapisków. Bardzo fajna zabawa dla każdego detektywa ;)W kolejnym numerze Scooby Doo (w kioskach od 31 grudnia)  także dwa prezenty! Tym razem będzie to pajęcza siec i niespodzianka.
To co kochani? Gotowi się bac ze Scooby Doo?


Nowy magazyn Scooby Doo kupicie w kioskach, salonikach prasowych na https://ksiazeczkibajeczki.pl/Komentarze

 1. Taki magazyn na pewno spodobałby się mojemu małemu kuzynowi :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Scooby Doo to bardzo uniwersalna bajka- sprawdza się dla chłopców i dla dziewczynek :)

   Usuń
 2. Takie magazyny to dla dzieci nie lada frajda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się! Nie dosc, że fajnie się je czyta/przegląda, to jeszcze są fajne dodatki do zabawy :)

   Usuń
 3. I like Scooby Doo so much and Halloween edition are always so funny.

  Giveaway - http://www.exclusivebeautydiary.com/2019/12/what-made-this-decade-count-for-you_1.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz