Personalizowane książeczki- mój pomysł na prezent od serca :)

Uwielbiam dostawac prezenty, ale jeszcze większą przyjemnośc sprawia mi ich dawanie. Myślę, że najpiękniejsze są upominki niekoniecznie najdroższe, ale takie o których druga osoba naprawdę marzy, dedykowane tylko dla niej. To dlatego najbardziej cenię personalizowane prezenty, takie które mogą byc pamiątką na lata :) Ostatnio całkiem przypadkiem natrafiłam na reklamę pięknych książeczek, którego bohaterem może stac się każde dziecko. Moje córeczki w książce? Rewelacja!-pomyślałam. I od razu zabrałam się do wybierania odpowiedniej książeczki na stronie www.mojabajka.pl.

Do wyboru mamy książki w miękkiej lub w twardej oprawie, dedykowane dla dziewczynek, chłopców i w wersji dla dwójki dzieci. Dostępna jest m.in. Bajka o smokach, Bajka komunijna, Bajka wielkanocna, Bajka świąteczna i Bajka o strażaku. Stworzenie personalizowanej bajki dla naszej pociechy jest naprawdę łatwe i zajmuje kilka minut, no chyba że długo wybieramy zdjęcie naszego przyszłego bohatera ;P

Krok po kroku:
1.Wybieramy bajkę, która nam najbardziej odpowiada.
2.Zaznaczamy płec dziecka.
3.Podajemy imię naszej pociechy/ bądź pociech
4.Załadowujemy zdjęcie dziecka, które chcemy zamieścic w bajce.
5.Podajemy dane do wysyłki zamówienia.
Warto także dodac dedykację od siebie. Możemy napisac coś od serca, lub skorzystac z gotowych wzorów, np. Niech całe Twoje życie będzie bajką. Rodzice

Korzystajcie, bo będzie to piękna pamiątka dla Waszego Skarbu, a dodanie dedykacji jest bezpłatne.

Cena książeczki w miękkiej oprawie jest naprawdę atrakcyjna- 39,90 zł. Jest to cena całkowita, bo uwaga! przesyłka gratis :)


W ofercie dostępne są także książeczki w twardej oprawie. W tym przypadku do wyboru macie aż 14 wzorów. Koszt takiej książki jest już jednak wyższy i wynosi od 65-99 zł.
Zamówienia przychodzą bardzo szybko. Ogólnie czas realizacji wynosi  do 10 dni, ale do nas książeczka dotarła już po kilku dniach.

My zdecydowaliśmy się na Bajkę o smokach. Lekka, ale przy tym mądra historia z morałem :) Córki są zachwycone, tym bardziej że w książce są nie tylko ich zdjęcia, ale i imiona wplecione w bajkę. Starsza czyta młodszej codziennie :) Zadna inna książka nie budzi u nich aż takich emocji.

Jeżeli szukacie pomysłu na oryginalny prezent dla dziecka to personalizowane książeczki na pewno się Wam spodobają :) Polecamy!Komentarze

Prześlij komentarz