Walczymy z nudą z MONTINO

Jesienne wieczory stają się coraz dłuższe. To idealny czas na rodzinne zabawy, które wspaniale integrują rodzinę, a dzieciom przepędzają nudę. Naszym najnowszym odkryciem jest zestaw Montino 230 znanej polskiej firmy- Alexander. Z kolorowych rurek naprawdę można stworzyc prawdziwe cuda. Wystarczy odrobina wyobraźni i szczypta dobrej woli ;) W skład zestawu wchodzi 150 rurek różnej długości (60 szt.-20cm, 45szt.-14cm, 45szt.-9cm), 80 szt kolorowych złączek i album z inspiracjami.


Całośc jest niezwykle barwna co jeszcze bardziej zachęca dzieci do zabawy. Pomysłów na konstrukcję jest nieskończenie wiele-kwiatki, młotek, statek, korony, rakieta. motyl,piesek samolot, serduszko. Nasi mali konstruktorzy mogą wykazac się ogromną kreatywnością i tworzyc to co podpowie im wyobraźnia. U nas królują motywy zwierzęce- kotki, pieski, ale nie brakuje też takich konstrukcji jak domek, czy rakieta. Zabawa jest na tyle wciągająca, że może Wam zajac cały wieczór :)


Rurki i złączki są solidnie wykonane, z dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu możemy miec pewnośc, że nie jest to jednarazowa zabawka, która po krótkim czasie wyląduje w koszu. Rurki są elastyczne, co ułatwia budowę i pozwala tworzyc najróżniejsze kształty, także takie na bazie koła. Swietna zabawa to jedno, ale konstruowanie z rurek 3D to także idealne cwiczenie umiejętności planowania, samodzielnego myślenia, koncentracji i koordynacji wzrokowo-słuchowej.


 Zestaw dedykowany jest dla dzieci w wieku od 5 lat. Tak naprawdę sprawdzi się zarówno dla przedszkolaka, jak i uczniaka. Myślę, że jest to świetna alternatywna dla gier na smarfona, czy komputer. Polecam ją także ze względu na możliwośc zabawy całą rodziną. Wspólnie możecie zbudowac rodzinną konstrukcję, a potem wykorzystac ją do zabawy. Jeżeli szukacie pomysłu na fajny prezent dla dziecka, to z pewnością ten zestaw będzie strzałem w dziesiątkę. To jedna z tych zabaw, która nigdy się nie nudzi i zawsze chętnie się do niej wraca.
Zestaw MONTINO możecie kupić na stronie: https://sklep.alexander.com.pl/product-pol-703-Montino-230.htmlWydawnictwo:


Komentarze

  1. To coś dla mojego synka! Zapowiada się ciekawie. Świetny pomysł na prezent pod choinkę.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz