Wesoła farma

Mieszczuszki nie mają łatwo. Wiele dzieci nigdy nie było na wsi, nie słyszało na żywo piania koguta, nie zbierało w kurniku jaj, ani nie widziało jak się doi krowę. Ja jako dziecko miałam to szczęście, że razem z babcią odwiedzałam rodzinę na wsi i miałam okazję przyjrzec się życiu na gospodarstwie. Do dziś pamiętam zapach siana i  smak wiejskiego masła. Córeczkom opowiadam natomiast historie m.in.o tym jak razem z kuzynem w deszczu prowadziłam krowy do stodoły i o tym jak gęsi potrafią dotkliwie podziobac pupę, gdy się przed nimi ucieka ;)

Byc może właśnie pod wpływem tych opowieści moje pociechy tak bardzo zainteresowały się wsią, a szczególnie zwierzętami. W kiosku pojawiła się seria książeczek z figurkami wydawnictwa Deagostini "Wesoła farma". I to był dla nas prawdziwy strzał w dziesiątkę! Bardzo ładnie wydane książki pokazują dzieciom świat zza zagrody. Poznajemy tu m.in. krowę, konia, owce, kury, świnie, konie.Książeczki są pięknie ilustrowane, napisane prostym językiem. Dzieci dzięki nim uczą się jak wygląda życie na wsi i poznają ciekawostki o zwierzętach. Ta wiedza jest naprawdę fundamentalna i wbrew pozorom dla dzieci z miasta wcale nie taka oczywista. Oprócz cennych informacji w każdej książeczce znajdują się dwie zabawne historyjki o Mateuszu i Marcie i innych mieszkańcach gospodarstwa.


Do każdego wydania książeczki dodawane są także figurki. Z każdym numerem farma się rozrasta i pojawiają się na niej nowe zwierzęta, a później także m.in. stajnia, traktor i ogrodzenie. Wierzcie mi lub nie,ale gdy już zaczniecie zbierac wciągniecie się w tą zabawę całą rodziną. Moja starsza córka chętnie czyta młodszej książeczki i mam wrażenie że sama się przy tym świetnie bawi :)

Jeżeli tak jak my wciągnięcie się w "Wesołą farmę" koniecznie pomyślcie o prenumeracie. Warto bo tylko wtedy otrzymacie dodatkowe prezenty. Wraz z pierwszą przesyłką trafi do Was kolorowanka, z 5-tą mata na której będziecie mogli rozkadac farmę, z 10-tą plecak z zabawną krówką, a z 15-tą piżamka z logiem "Wesołej farmy".
Przekonałam Was? To szybciutko klikajcie w link http://bit.ly/rodzina-testuje, wykorzystajcie kod promocyjny PROMOFARMA2019 i otrzymajcie niesamowite prezenty dostępne tylko w prenumeracie! Natomiast w Ofercie Premium prenumeratorzy otrzymają dodatkowe elementy do kolekcji – silos na zboże, chlewik, stodołę z sówką czy kombajn. Jest co zbierac, bo kolekcja liczy 80 numerów. Dodam tylko, że w prenumeracie już od 3 przesyłki oszczędzacie 8 zł na przesyłce. 
A jak już zbierzecie całą kolekcję koniecznie wybierzcie się na wycieczkę na wieś :) Dzieci poczują się jak u siebie ;)
Komentarze

Prześlij komentarz