poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Somersby Pear-0 % alkoholu, 100 % smaku

Kto lubi piwo? Rączka w górę! W letni, upalny dzień nie ma nic lepszego dla orzeźwienia niż dobre, zimne piwo. Procenty alkoholowe już nie koniecznie są wtedy jednak mile widziane.  Słyszałam, że piwa bezalkoholowe to obecnie bardzo modny trend na rynku. W ubiegłym roku znacząco wzrosła sprzedaż bezalkoholowych piw. I dobrze, bo alkohol szkodzi zdrowiu i naprawdę nie jest konieczny do rozkręcenia każdej imprezy.


Jeżeli tak jak ja, lubicie piwo bezalkoholowe nowy Somersby Pear podbije Wasze podniebienia. To nowośc na rynku i pierwszy wariant 0% od Somersby. Gruszkowe aromaty sprawiają, że smakuje on jeszcze bardziej wakacyjnie. Swietnie gasi pragnienie i doskonale orzeźwia. Idealny na spotkania przy grillu, pikniki za miastem, czy wycieczki rowerowe.


Pokochacie go za delikatne bąbelki i słodki smak. Do składu tego piwa też nie muszę się przyczepiac, ponieważ nie zawiera ono zbędnych sztuczności. Znajdziecie w nim m.in. naturalne aromaty, fermentowany sok jabłkowy i sok gruszkowy z koncentratu (1,6%). Nowe Somersby Pear jest dostępne w bezzwrotnych butelkach o pojemności 400 ml i puszkach o pojemności 500 ml.Lubicie piwa bezalkoholowe? Próbowaliście już nowe Somersby Pear? Dajcie znac w komentarzach!

2 komentarze:

PROPSS- napoje, które oczyszczają z toksyn i ... relaksują

  Narzekaliśmy na chłodny lipiec, a teraz wreszcie mamy upały :) Może i bywają męczące, ale z drugiej strony warto się nimi cieszyć i wygrza...