Męski punkt widzenia: Powrót do dzieciństwa z Juicy Fruit

Gumy do żucia mają moc przenoszenia w czasie. Przynajmniej na mnie to tak działa :) Jednym z moich ulubionych smaków dzieciństwa są gumy Donald. Do dziś przechowuję komiksowe historyjki z tych gum. Nie wiem czy to wynik miłych wspomnień, czy czegoś innego ale żucie gumy mnie bardzo odpręża i poprawia nastrój. Moim ostatnim odkryciem są gumy Juicy Fruit. Uwielbiam je za owocową eksplozję smaku i długo utrzymujący się smak.


Moim faworytem jest guma arbuzowa, ze względu na to że jest to mój ulubiony owoc. Tak naprawdę jednak każda z gum jest świetna i to już tylko kwestia gustu, która będzie nam najlepiej odpowiadac. W ofercie Juicy Fruit są dostępne także:
-MINI-DRAŻETKI JUICY FRUIT® SOUR MIX (SMAKI CYTRUSÓW, WIŚNI I OWOCÓW TROPIKALNYCH)
-MINI-DRAŻETKI JUICY FRUIT® OWOCOWY MIX (MNÓSTWO OWOCÓW)
-GUMA JUICY FRUIT® STRAWBERRY CUBES (truskawkowa)
-CUKIERKI DO ŻUCIA JUICY FRUIT® RED FRUITS (WIŚNIA, TRUSKAWKA, MALINA, JABŁKO)
-GUMA JUICY FRUIT® BUBBLE GUM
-CUKIERKI DO ŻUCIA JUICY FRUIT® RED FRUITS (WIŚNIA, TRUSKAWKA, MALINA, JABŁKO…)
-CUKIERKI DO ŻUCIA JUICY FRUIT® ORIGINALPowiem tyle- już samo opakowanie gum Juicy Fruit wygląda tak zachęcająco, że każdy chce je wypróbowac. Sprawdziły się u mnie w pracy ( świetnie odstresowywały) , w czasie podróży samolotem (pomagały na zmiany ciśnienia) i w czasie wyjścia na plac zabaw z dziecmi (ze względu na mniej chemiczny skład polecam jedynie cukierki do żucia). Jeżeli z kolei lubicie beztroską zabawę z robieniem balonów z gumy do żucia to z pewnością GUMA JUICY FRUIT® BUBBLE GUM sprosta Waszym wymaganiom.


Generalnie gumy do żucia Juicy Fruit oceniam bardzo dobrze, jest jednak jedno "ale"- bardzo znaczące jeżeli cenicie sobie ekologię. Niestety skład gum do żucia mógłby byc zdrowszy. Sztuczne słodziki, w tym słynący ze złej sławy asprtam na pewno nie jest dobrą reklamą. Najzdrowszy skład mają cukierki do żucia, które wzbogacone są skoncentrowanymi sokami (choc niestety w minimalnej ilości). Jeżeli przy pozostałych gumach producent wyeliminuje niechlubne składniki będzie prawdziwa bomba :) Póki co na pewno nie poleciłbym tych produktów dla dzieci, chyba że naprawdę wyjątkowo sporadycznie...


Komentarze

  1. Dobra i szczera opinia. Gumy są ok, ale z umiarem. Ciekawe, czy kiedyś gumy typu Donald były zdrowsze?...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz