LEGO DUPLO- kreatywnie...Z klockami Lego Duplo przyjaźnimy się już dobrych kilka lat. Z moją córcią tworzyłyśmy z nich najróżniejsze rzeczy- domki dla lalek, lecznicę, szkołę, przedszkole, a nawet market. Uwielbiamy te klocki, bo zawsze można stworzyć z nich coś zupełnie nowego, dzięki temu nie mają prawa się znudzić. O ile inne zabawki, po pierwszym zachwycie często lądowały w najciemniejszym kącie pokoju, to klocki LEGO DUPLO były nieśmiertelne.  Nasza znajomość co prawda trochę osłabła, kiedy moja córka podrosła. Fascynacja klockami trwała nadal, tyle że weszła na wyższy poziom-  Lego Friends. Na szczęście klocki LEGO DUPLO zachowałam w garażu, bo czułam podświadomie że przyjdą dla nich lepsze czasy. Nie myliłam się, bo od kiedy moja młodsza córeczka dorosła do bardziej kreatywnych zabaw to właśnie klocki podbiły jej małe serduszko. Nowe klocki Lego moja juniorka dostała na urodziny. 
Uwielbia zwierzęta, dlatego zestaw"Stajnia z kucykami" od razu jej się spodobał. Dodam, że nie wiem czy z sentymentu, czy po prostu ze zwykłej ciekawości tym zestawem zainteresowała się także starsza córka :) 

Zabawę uatrakcyjniają dodatkowe akcesoria: szczotka, wiaderko, sterta jabłek, koryto, widły, klocki siana i szufla, a także klocki z nadrukiem latarni, wiszących uzd i szyld stajni. Fantastyczna zabawa na długie zimowe wieczory :)Komentarze

  1. Rewelacja, my też uwielbiamy Lego Duplo. Jedyne nad czym ubolewam to cena. Chociaż muszę przyznac, że naprawdę są wykonane z solidnego plastiku. Inne marki wypadają przy nich blado.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupiłam córce na święta. To był trafiony prezent. Często się nim bawi i łączy z innymi zestawami Lego.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jedna z tych zabawek, która nigdy się nie nudzi :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz