Fabryka Czekolady Smoby- nasz pomysł na słodkie popołudnie :)

Kto lubi czekoladę-ręka w górę! My się zgłaszamy od razu i pędzimy, żeby polecić Wam Fabrykę Czekolady Smoby. Cała nasza rodzinka to prawdziwe słodziaki ;p Szczególnie uwielbiamy czekoladę w najróżniejszej postaci. Nie dziwcie się zatem, że zestaw od Smoby od razu podbił nasze serca. Po krótkim montażu Fabryki Czekolady byliśmy gotowi do zabawy. Do pojemnika wlaliśmy ciepłą wodę i czekaliśmy aż rozpuszczą się przygotowane wcześniej kawałeczki czekolady. Do jednego pojemniczka bez problemu mieści się jedna tabliczka czekolady. My w czasie naszej czekozabawy zużyliśmy jedną mleczną i jedną białą czekoladę.
Kiedy już nasza czekolada uzyska płynną konsystencję możemy odkręcać kraniki i napełniać foremki. Na koniec warto obsypać nasze czekoladki kolorową posypką. Tak przygotowane czekoladki wkładamy do lodówki na około 20-30 minut.


W zestawie dodana jest książeczka z przepisami. Znajdziecie w niej wiele inspiracji. Do czekoladek można dodać wiórki kokosowe, owoce, żelki. Eksperymentujcie, żeby znaleźć Wasz ulubiony wariant. W komplecie są także patyczki do lizaków, dzięki czemu nasze czekoladki mogą zamienić się w słodkie lizaki o oryginalnych kształtach. Świetnym rozwiązaniem są także dodane do zestawu wstążki i woreczki. Nasze gotowe czekoladki możemy ładnie zapakować i podarować komuś jako słodki upominek.


Moja córa jest zachwycona i już umawia się z przyjaciółką na czekoladkowe przyjęcie. Zapraszam do obejrzenia filmu, na którym w szczegółach opowiada o Fabryce Czekolady Smoby :)

Jakieś uwagi? Tak, po zabawie pamiętajcie o dokładnym umyciu zębów :) Moja Julka stwierdziła, że gdyby była dobrą wróżką, sprawiłaby że słodycze nie psują zębów... Póki jeszcze nie ma takich zdolności o myciu zębów po słodkościach nie zapominamy :)

Komentarze

  1. Widziałam ten zestaw w sklepie. Zastanawiałam się nawet nad jego zakupem. Wrócę po niego, bo to faktycznie fajny pomysł na prezent dla dziecka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny test. Jakz zwykle kawał dobrej roboty! Za to ja gorąco polecam firmę Kuna System title="filtry do wody">www.kunasystem.pl/ - mają świetnej jakości filtry do wody. Podczas zabawy przyda się coś zdrowego do picia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sama się tym chętnie pobawię ;p Córka pewnie chętnie się przyłączy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz