Pieluszki LUPILU- dobra jakośc w dobrej cenie

Każda mama jest wymagająca- zwłaszcza jeżeli chodzi o pieluszki... Zależy nam, aby pielucha spełniała swoje zadanie- tzn. żeby była chłonna i jednocześnie na tyle delikatna, aby nie podrażniała delikatnej skóry maluszka. Do tego powinna idealnie dopasowywac się do pupy dziecka i byc po protu wygodna, tak aby nie zakłócac mu odkrywania świata. Coś jeszcze? Fajnie, jeżeli do tego ma kolorowe nadruki (chociaż to już taka drobna fanaberia, bez której da się życ). No i najważniejsze- dobra jakośc w dobrej cenie, w trosce o portfel rodziców :)

Przyznam szczerze, że do tej pory moim faworytem były pieluchy DADA i oryginalne Pampersy. Teraz do tego zaszczytnego grona dołączyły pieluszki LUPILU z Lidla. Już na pierwszy rzut oka zwróciłam uwagę, że są one cieńkie, a rzepy elastyczne, dzięki czemu na pewno są wygodniejsze. W ciągu dnia zdawały egzamin. :Pielucha dobrze wchłaniała zawartośc, a po kilku godzinach noszenia nie dyndała między nogami jak worek treningowy.

Rzepy są na tyle solidne, że dzielnie zniosły wszystkie wygibasy mojej córci. Prawdziwym testem była jednak noc. Rano okazało się, że pielucha nie przemokła, ubranko suche, a skóra mojego malucha nie jest zaczerwieniona, ani w żadne sposób podrażniona. Dodatkowy plus przyznaję za ładny kolorowy nadruk na pieluszce. Dla malucha nie ma on zapewne wielkiego znaczenia, ale sama pielucha wygląda bardziej swojsko ;)

Komentarze

 1. My też używamy i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Jakościowa porównałabym je do Pampresów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak za tą cenę są naprawdę spoko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córcia kiedyś używała, ale po nocy zawsze była przemoczona... Dada okazała się u nas lepsza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Używany i są ok tylko te rowki się za bardzo zbijają i są twarde. A czym się różnią od lupilu soft & dry?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz