Bebiko 2- małe co nieco dla małego brzuszka

W życiu brzuszka każdego maluszka przychodzi taki moment, że musi przestawić się on na mleko modyfikowane. Na rynku jest dostępnych cała masa różnych marek produktów dla dzieci. Schody zaczynają się, gdy musimy się na jakiś zdecydować. Testowałyśmy różne mleka modyfikowane, by w końcu utwierdzić się w przekonaniu, że mleko Bebiko 2 jest nie tylko w dobrej cenie, ale i zapewnia maluszkowi zdrowy rozwój. To mleko sprawdziło się u mojej starszej córki i jak się okazuje u młodszej pociechy też zdaje egzamin. 

Dzięki kompletnej formule z opatentowaną kompozycją błonnika GOS/FOS Bebiko 2 NutriFlor+ dba o odpowiednie odżywianie brzuszka, wspierając prawidłowy rozwój Twojego maluszka. Bebiko 2 zawiera tak ważne składniki jak kwas OMEGA 3, witamina D, wapń, fosfor i żelazo. Nasza córcia świetnie je toleruje, nie ma po nim żadnych brzuszkowych sensacji i najwyraźniej jej smakuje, bo za każdym razem opróżnia butelkę do dna. A Wy jakie macie doświadczenia z mlekami modyfikowanymi dla dzieci? Jestem ciekawa po które mleko sięgacie najczęściej.Komentarze

  1. Mój synek też pije to mleczko i rośnie jak na drożdzach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A jak ze składem tego mleka? Czasem Humana nie jest bardziej wartościowa? Bo ja chyba swojemu dziecku takie bym szybciej podał. Lekarze też go polecają. A i smakowo z tego co czytam bardzo przystępne. Dzieci nie marudzą przy piciu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz