Męski punkt widzenia: Optima Cardio Potas + dla mocnego serca

Żyjemy nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Trzeba mieć dla nich serce- zdrowe serce. W mojej rodzinie niestety choroby układu krążenia są prawdziwą plagą. Zresztą, podejrzewam że nie jestem wyjątkiem. Warto zadbać o zdrowie. Zacznijmy od... talerza, a raczej od kanapki. Zamiast masła, posmarujcie ją margaryną- i to nie byle jaką, bo Optima Cardio Potas+.
Dlaczego właśnie tą? Zawiera ona naturalne sterole roślinne, które skutecznie obniżają poziom cholesterolu już po 2-3 tygodniach codziennego stosowania, a także potas, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. To pierwszy taki produkt na rynku, wzbogacony potasem. Aby utrzymać niski poziom cholesterolu spożywaj codziennie 30 g Optimy Cardio. W praktyce oznacza to 3 kromki posmarowane tą margaryną dziennie. To niewiele, prawda? Na efekty nie trzeba długo czekać, ale trzeba być konsekwentnym.Co istotne, margaryna ta nie zawiera soli. Możemy ją używać nie tylko do kanapek, ale także do smażenia, pieczenia, czy duszenia potraw. Jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna.Muszę przyznać, że po kilku tygodniach stosowania margaryny Optima Cardio Potas+ czuję się lepiej. Dziękuję Streetcom za możliwość przetestowania produktu na własnej skórze, a raczej na własnym sercu ;)


Komentarze

  1. Nie przepadam za smakiem margaryny, ale problem z cholesterolem robi swoje. To chyba już ten wiek, żeby przestawić się na coś zdrowego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Potwierdzam. Stosowałem zdrowe margaryny po tym jak wykryto u mnie za wysoki poziom złego cholesterolu. Później zrobiłem sobie badania i wyniki rzeczywiście mi się poprawiły.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz