Pampersy do zadań specjalnych

Każdy rodzic jest szczęśliwy kiedy rano widzi swoją pociechę uśmiechniętą, wyspaną i gotową do zabawy. Sen dla dziecka jest niezwykle ważny, dlatego warto zadbać o jego jakość. Dla maleństwa śpiącego w pieluszce może to być prawdziwe wyzwanie. Źle dobrana pielucha przecieka, podrażnia delikatną skórę i pęcznieje po kilku godzinach niczym worek treningowy.

Ostatnio dzięki projektowi TRND odkryłam nową jakośc- pieluszki Pampers Active Baby-Dry. Pieluszki tej firmy znamy i cenimy sobie od dłuższego czasu, jednak te nowe są o klasę lepsze. Dlaczego? Diabeł tkwi w szczegółach. W tym przypadku sekretną bronią są chłonne kanaliki, które pomagają równomiernie rozprowadzić wilgoć. Sprawdziliśmy na własnej skórze ;) Po całej nocy pielucha nie jest przepełniona, a jej powierzchnia pozostaje sucha.Specjalna, szybkoschnąca warstwa mająca kontakt ze skórą maluszka została zaprojektowana, by wchłaniać wilgoć i jak najszybciej wysychać. Pieluszki Pampers Active Baby-dry zawierają mikroperełki, które wchłaniają do 30 razy więcej wilgoci, niż same ważą. Początkowo myślałam, że to zwykły chwyt marketingowy. Okazało się jednak, że różnica jest bardzo widoczna, zwłaszcza po nocy. Do wyboru mamy różne warianty jeżeli chodzi o rozmiar. Cena pieluch może i nie jest najniższa, ale jakościowo nie ma sobie równych.

Od teraz są to nasze ulubione pieluchy. A jakie są Wasze doświadczenia?


Komentarze

  1. Najlepsze pieluchy! Szkoda tylko, że takie drogie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeżeli szukacie rozwiązania na zużyte pampersy oraz pieluchy, to zdecydowanie polecam Wam kosz na brudne pieluchy , który znajdziecie w ofercie na stronie https://kosznapieluchy.pl/ . Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz