Męski punkt widzenia: Natura zamknięta w słoiku

Owoce w słoiku to prawdziwy skarb. Pozwalają przedłużyc smak lata i są niezastąpione kiedy chcemy przygotowac sobie smaczną owsiankę, czy upiec ciasto. Jeżeli cenicie sobie bogactwo owoców zamknięte pod wieczkiem koniecznie spróbujcie Stovit Naturalnie Owocowe.

To jedna z najbardziej smacznych kampanii Streetcomu, w jakiej miałem okazję brac udział. Wyjątkowo pyszna i wyjątkowo zdrowa. Kiedy pierwszy raz otwierałem słoiczek Naturalnie Owocowe byłem naprawdę zaskoczony. Spodziewałem się gęstej konstystencji dżemu, tymczasem nowy Stovit bardziej przypomina owoce w syropie. Na kanapki wygodniejszy wydaje się tradycyjny dżem, jednak Naturalnie Owocowe mają inne zalety. Największy plus przyznaję za duże kawałki owoców. Co ważne, jest ich faktycznie dużo- stanowią aż 70 % owoców, przy czym zawartośc cukru wynosi 26%.  Ma przy tym idealny poziom słodyczy. Spodoba się na pewno osobom, które cenią sobie niskokaloryczne produkty. W moim domu zwracamy uwagę nie tylko na smak, ale i skład posiłków. Naturalnie Owocowe przypominają produkty z domowej spiżarni- nie zawierają syropu glukozowe-fruktozowego, który w innych produktach dodawany jest na potęgę. Do tego żadnych konserwantów, barwników, sztucznych aromatów i zagęstników.

Macie swoje ulubione owoce? Z pewnością ucieszy Was fakt, że do wyboru mamy aż 5 wariantów Naturalnie Owocowych:
-Brzoskwinie z marakują
-Cztery owoce
-Truskawki
-Wiśnie
-Owoce leśne


Nad gustami się nie dyskutuje, chociaż zdradzę Wam że moim nr 1 jest Brzoskwinia z marakują :)

Jednego jestem pewien. Naturalnie Owocowe zawsze warto miec w lodówce. Dlaczego? Zastosowań mają wyjątkowo dużo. Świetne do owsianki, jogurtu, ryżu na mleko. Ale nie tylko. Sprawdzają się także idealnie do naleśników, dań mięsnych i ciast.

Próbowaliście już?

Komentarze