Cheerios Oats- mój pomysł na śniadanie

Co najczęściej jecie na śniadanie? Ja przyznaję się bez bicia- płatki śniadaniowe i owsianki. Rano jest to dla mnie najszybszy i jednocześnie najpożywniejszy posiłek. A co byście powiedzieli na połączenie owsianki ze znanymi i lubianymi kółeczkami Cheerios?


Cheerios Oats to propozycja na pyszne, pełnowartościowe owsiane śniadanie. Dostępne są one w dwóch wariantach: bez dodatków i z cynamonem. W naszej rodzinie zwyciężyły te cynamonowe, chociaż te klasyczne też są dobre. Płatki są tak smaczne, chrupiące, że można się nimi zajadać także na sucho. Jeżeli lubicie płatki z mlekiem, koniecznie spróbujcie dodać do nich mleko czekoladowe, albo sojowe. Naprawdę pycha! Płatki z pełnoziarnistego owsa nie wymagąją zalewania wrzątkiem. Prawda, że to wygodne? Zabieram je ze sobą także do pracy, bo kiedy nie mam czasu wyskoczyć na lunch, mogę chociaż na jakiś czas zaspokoić głód.


Oprócz tego, że płatki są pyszne mają jeszcze jedną zaletę- są naprawdę zdrowe. Pomagają bowiem obniżyć poziom cholesterolu. Nie bez powodu Nestle Cheerios Oats zostały wyróżnione przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religii, która wspiera profilaktykę i leczenie chorób serca.Komentarze

  1. Ja najczęściej jadam na śniadanie kanapki, ale płatki itp. z mlekiem też lubię. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz