wtorek, 27 października 2015

Paradontax-dziąsła mają wsparcie

O tym, że o zęby trzeba dbac wie każdy. Nie każdy jednak wie jak. Codzienne nawyki wyrządzają nam wiele złego.Kawa, palenie papierosów, używanie nieodpowiednich past do zębów- to wszystko wcześniej, czy później odbija się na stanie naszych zębów. Czy zdarzyło Wam się, że po myciu zębów w zlewie zauważyliście krew? Tak? A ile razy zbagatelizowaliście ten problem? Tymczasem jest to jeden z symptomów choroby dziąseł. Schorzenie często pojawia się także w ciąży, a także jako efekt palenia papierosów, czy cukrzycy.


Jak sobie pomóc?
Przede wszystkim na początek warto odwiedzić dentystę. Później przyjrzeć się bliżej paście do zębów, którą używamy. Jeżeli problem krwawiących dziąseł nie jest Wam obcy, koniecznie wypróbujcie pastę Paradontax. Początki z tą pastą nie są proste. Warto to sobie uzmysłowić jeszcze przed pierwszym jej zastosowaniem. Pamiętam, że byłam bardzo zniesmaczona smakiem tej pasty- straaaasznie słonym. Nie rezygnuj! To druga zasada. Z każdym kolejnym "kontaktem" z pastą Paradontax odkryjesz, że nabiera ona innego smaku- nie tyle słonego, co miętowego i bardzo odświeżającego. Nie wiem, jak to się dzieje, ale po 2 tygodniach oceniasz jej smak jako bardzo przyjemny. A efekt? Już po pierwszym miesiącu kuracji moje dziąsła przestały krwawic. Pasta parodontax® zawiera wodorowęglan sodu, który w połączeniu ze szczotkowaniem, pomaga usunąć bakterie płytki nazębnej, które są przyczyną stanów zapalnych i krawienia dziąseł.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

PROPSS- napoje, które oczyszczają z toksyn i ... relaksują

  Narzekaliśmy na chłodny lipiec, a teraz wreszcie mamy upały :) Może i bywają męczące, ale z drugiej strony warto się nimi cieszyć i wygrza...